O mne

Kto som?

Sám seba považujem za dokumentárneho fotografa – pod dokumentárnou fotografiou sa väščinou chápe všetko, čo sa dá zdokumentovať, či už ide o koncerty alebo spoločenské udalosti, prípadne trhy, jarmoky.  Okrem toho sa vo mne nachádza aj štipka kreativity, improvizácie a umeleckosti, ktorú využívam pri fotení rôznych portrétov a vlastných projektov – Art Workov, ktoré mi slúžia na sebazlepšovanie.

Aký mám štýl?

Snažím sa na fotkách vyjadriť pocity človeka, zvieraťa, ktoré fotím. Pri koncertoch sa snažím vyjadriť atmosféru, aby sa človek dokázal pri pohľade na fotografiu preniesť do deja a užiť si to rovnako, ako som si fotenie užil ja. Niektoré veci sa snažím poňať minimalisticky a iné zas megalomansky, záleží na tom, čo fotím.

Prečo si vybrať práve mňa?

Budem sa snažiť a urobím všetko pre to, aby moje fotky robili ľudí šťastnými, aby tie fotky boli dokonalé a aby boli čo najviac jedinečné. Snažím sa, aby sa človeku pri pohľade na fotku vynorili spomienky a aby fotka mala určitú výpovednú hodnotu a príbeh. Chcem, aby boli ľudia mojimi fotkami ohúrení.

Kto je môj ideálny klient?

TY!… a každý človek, ktorý zablúdil na moju stránku. Prečo? Pretože ak si teraz čítaš tento text, niečo ťa na tej stránke zaujalo, možno som Ti dal vizitku a Ty si si povedal, že si pozrieš moju prácu. Zaujala Ťa a ty máš záujem o nejaký projekt alebo o pár rodinných fotiek nad krb. Možno som Ťa zaujal na nejakom koncerte a Ty chceš pokecať o tom, či aj Tebe môžem zdokumentovať Tvoju akciu. Nevravím, každý klient je jedinečný a niekomu možno nakoniec nesadne môj štýl fotenia, ale za pokus to stojí a keď už si tak ďaleko, napíš mi mail, zavolaj, dohodneme si stretnutie a prediskutujeme Tvoje požiadavky.

Aké mám skúsenosti?

Rozpíšem to do pár bodov:

    • Mesto Trnava – práca, ktorú si veľmi vážim, fotím rôzne mestské udalosti, od najkrajšej akcie roku – Proma Frajdej, cez Leto na korze a Rozlúčku s letom, po rôzne maličkosti.
    • Festivaly – Ekofest, Lumen a rôzne iné
    • Koncerty – fotím koncerty trnavského mestského zboru Tirnavia
    • Šport – Silový trojboj (pozri AWPC-Slovakia, Gym Studio Albert), Volejbal (pozri HIT Trnava).
    • Portréty – vážim si každého klienta rovnako a urobím všetko pre to, aby bol každý spokojný.

jbst

Jakub Benko
+421 904 560 989
jakub@benkofoto.sk
Nerudova 11, Trnava 917 02

IČO: 51 167 468
DIČ: 1123732511

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov.